WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

68 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Seks sırasında zamanlama önemlidir ve gecikmek güzeldir. Zamanın iplerini eline alan erkekler, erken boşalmaya çözüm bulmanın hafifliğini yaşarlar. Geciktirici ürünlerin nitelikli etkisiyle gecikmenin keyfini yaşarken, ilişkiden daha tatmin olmuş ayrılabilmek için siz de geciktirici ürünler kullanabilirsiniz. Yapılan birtakım araştırmalar sonucunda, geciktiriciler ile girilen cinsel ilişkilerin daha başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Bu erken boşalma sorunu ile baş etmeye çalışan erkekler için umut verici bir durum. Çünkü geciktirici ürünler, içerdiği özel formüller sayesinde ilişki süresinin inanılmaz derecede uzamasını sağlıyor. Siz de eşinizle yaşadığınız hazzı daha fazla uzatmayı tercih edebilir, geciktirici ürünler ile zamansız bir seks deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Geciktirici Etki ile Zevki Zamansız Kılın

Kontrolünüz dışında gerçekleşen erken boşalma sorununuz varsa, muhtemelen cinsel yaşam kalitenizin verimsizliğinden yakınıyorsunuz. Orgazm olma zamanınız, bir süredir olması gerekenden daha kısa sürede gerçekleşiyorsa geciktirici ilaçlar ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. İdeal boşalma süresiyle ilgili net bir veri olmadığını bilmelisiniz. Erken gelme sorununu yaşayan tek erkek olmadığınızı da… Ama yine de son zamanlarda 3 kereden fazla erken boşalma yaşadıysanız geciktirici ürünlerden destek almakta fayda var. Bu durum çoğunlukla psikolojik etkenlerden kaynaklanabiliyor. Ancak biyolojik faktörlerin de buna etkisi olabilir. 

Bu duruma sebep olan kaynak her ne olursa olsun, erken boşalma problemi çok can sıkıcıdır ve ilişkiden aldığınız hazzın azalmasına sebep olur. Böyle bir durumda endişelenmek, her ilişkide kaygılanmak ve sorunun kendiliğinden geçmesini beklemek  bu hazzı tamamen kaybetmenize sebep olabilir. Çünkü erken boşalmanın çözümüne gitmediğinizde, cinsel ilişkilerden tamamen uzaklaşabilirsiniz. Bunun yerine erken boşalma tedavisi için geciktirici sprey ürünleriden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Özel formüllere sahip geciktirici ürünler, aynı anda başlayıp aynı anda bitirmek isteyen çiftlerin imdadına koşar. 

Daha Uzun Süren Performans İçin; Geciktiriciler

Çeşitli formlarda üretilen geciktiriciler, erken boşalmanın önüne geçmek ve kişilere doyum verici cinsel deneyimler sunmak konusunda oldukça başarılıdır. Bu tür ürünler, çiftler arasında davranışsal, bilişsel ve duygusal olarak ortak noktaların yakalanmasına destek olacak etkiler içerir. Çiftlerin yatakta maksimum seviyede uyum yakalaması, cinsel tatmin ile doğrudan ilişkili olan bir durumdur. Kasıklarda başlayıp tüm bedene yayılan libidonun gücü, eşinizle yaptığınız sevişmelerin ateşini yükseltir. Erken boşalma ise bu ilişkilerin ateşinin düşmesine sebep olabilir ve libidonuzun sizi yarı yolda bıraktığı durumlar olabilir.

Eczanelerde satılan geciktiriciler, erken boşalma probleminin vücudunuzda yarattığı etkiyi minimum seviyeye ulaştırmak ve size keyifli bir cinsel hayat hediye etmek için üretilir. Şüphesiz her çift uzun soluklu bir sevişme ister ve o ilişkiden tatmin olmuş halde çıkmak ister. Ne var ki hayat koşturmacasında daima iyi kalabilmek ve cinsel anlarda maksimum seviyede bulunabilmek çoğu zaman mümkün değil. Özellikle erkekler, her ne kadar kontrolü ellerine almak ve partnerin tatmin seviyesini zirvede tutmayı ne kadar istese de erken boşalma gibi sorunlar bunun önüne geçebiliyor. 

 

Eczanelerde Satılan Geciktirici İlaçlar Nelerdir

 

Eczanelerde Satılan Geciktirici Hap Gurubu;

 

Novagra 30 Kapsül

Bigman Geciktirici Hap

KLG Geciktirici Hap

Ferrari Geciktirici Sertleştirici 30 Kapsül

QL36 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici

Porcodile Bitkisel Geciktirici Kapsül

Prematurex Maximum Power 30 Kapsül

 

Eczanelerde Satılan Geciktirici Sprey Gurubu;

 

Viagra 150000 Geciktirici Sprey

Procomil Geciktirici Sprey 45cc

Stag 9000 Geciktirici Sprey

Viga 100000 Geciktirici Sprey

Delay 48000 Geciktirici Sprey

Eros Geciktirici Sprey

Viga 50000 Geciktirici Sprey

Super Dooz Dragon 34000 Geciktici Sprey

Viga 60000 Geciktirici Sprey

ERObyHOT Long Time Delay Spray

 

Eczanelerde Satılan Geciktirici Krem Gurubu;

 

Procomil Geciktirici Krem

Proloonging Delay Creme For Men

Eros Geciktirici Krem

Delay 48000 Geciktirici Krem

Super Viga 150000 Delay Cream

Rhino Long Power Krem

ERObyHOT Long Time Delay Cream

 

Erken Boşalmaya Çözüm: Geciktirici Ürünler

Erkeklerde büyük oranda testislerde üretilen testosteron, cinsellik bakımından büyük yere sahip olan bir erkeklik hormonu. Testosteron, kemik ve kas kütlesi oluşumundan sorumlu olan ancak cinsellik için önemli olan sperm üretimini de teşvik etmekle görevli olan bir hormondur. Bir erkeğin testosteron seviyesi, cinsel dürtüsünü direkt olarak etkiler. Yaşlı erkeklerde erken boşalma görülmesinin sebeplerinden biri de testosteron seviyesidir zaten. Testosteron seviyesinde azalma olması, yaşlanmanın doğal bir parçasıdır. Testosteronun zamanla, adım adım azalma göstermesi normal kabul edilen bir durumdur. 

Farklı nedenlerden dolayı kullanılan bazı ilaçlar da testosteron seviyesinde düşmeye sebep olabilir. Yaşadığınız bedensel bir sağlık problemi de erken boşalma sorununa zemin hazırlayabilir. Sebep her ne ise bunun varlığını kabul etmeli ve geciktirici sipariş sitesi üzerinden kendinize uygun olan bir ürün ile çare aramalısınız. Çok sevilen geciktirici ürünlerin çalışma prensibi, erken boşalmanıza sebep olan enzimleri bloke etmek üzerinedir. Peniste var olan kansızlık durumu ile mücadele ederek zamanın hâkimiyetini almanıza destek olurlar. Geciktiriciler, zamanın çarkını elinize alabilmek için mükemmel bir tercihtir.

Zamanın İplerini Elinize Almak İçin; Geciktiriciler

Cinsellik, yüzyıllar boyu her an merak konusu olmuştur. Afrodizyaklar, nesillerce yatak odalarına misafir olmuş ve büyüleyici birleşmelerin başrol koltuğuna oturmuştur. Cinselliğin yalnızca bedensel bir olgudan ibaret olduğu düşüncesi de yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlamıştır. Cinsel ilişkinin sadece cinsel organlarla sürdüğünü düşünmek yüzeysel bir anlayış artık. Seks yapmanın formülü, yalnızca penisin vajina ile birlikteliği ile ilgili değildir. Erken boşalma gibi sorunlar ile baş etmek üzere geciktirici ilaçlar kullanmayı tercih ettiğinizde, bu ürünlerin etkisini katlayarak artırabilmek için bu bilgilerden yararlanmanızda fayda var. Seksi yönetenin yalnızca penis olduğu kanısı yanlıştır. Bir cinsel ilişkide penisin yanında beyin de oldukça önemli işlev görür. 

Daha iyi ifade etmek gerekirse beyin cinsel uyarılma sırasında bir ıslık çalar ve penis bu ıslığa karşı olay yerine koşar. Bu bilgi ile yapılan sevişmeler, erken gelme problemine karşı sunulan geciktiricileri kullanırken etkiyi maksimum seviyede tutabilmenize destek olur. Geciktirici ürünler, çeşitli formlarda olsa da ilişkiden kısa sürede alındığında çok kısa sürede etkisini gösterir. Alındıktan sonra kişideki cinsel iştahı kabartır ve daha kontrollü bir cinsellik yaşanabilmesi için zemin hazırlar. Siz de bu ürünleri cinsel duygular dünyanızın başrolüne getirerek erken boşalma probleminin yarattığı etkileri keyifle tarihe gömebilirsiniz. Özel hayatınıza yaptığınız bu sihirli dokunuşun getirdiği sayısız faydayı yaşarken, ürünlerin tahrik edicisi etkisini doyasıya keşfedebilirsiniz. Sitemiz üzerindeki geciktirici ilaçlar güvenilir ve orijinal içeriklidir, gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz. 

Uzun Soluklu Bir Haz Maratonu İçin; Geciktirici Sipariş Sitesi

Cinsellik yaşarken erken boşalma sıkıntısı çeken erkeğin kendine olan güveni ciddi oranda zedelenebilir. Bu tarz bir sorunun yaşanmaması ve çiftler arasındaki bağın azalmaması için geciktiriciler başvurulmalıdır. Böyle bir tercihte, hem erkek hem kadın ilişkiden daha fazla verim alacaktır. Bilhassa kadınların erkeklere göre cinsel ilişkiye daha geç hazır olması, doyum noktasının erkek vücuduna göre daha farklı dinamiklere sahip olması erken boşalma sorununu daha can sıkıcı bir hale getirebilir. Şüphesiz her erkek, partnerini olabilecek en iyi şekilde tatmin etmek ve varsa erken boşalma durumunu kontrol etmek ister. Erken boşalma tedavisi için tasarlanan geciktirici krem ürünleri de bu amaca hizmet eder.

Cinselliğin ilişkideki önemi kadar, bir erkek için ilişkide sergilediği performans da önemlidir. Kendisi kadar partnerinin de doyuma ulaşmasını, baş döndürücü bir orgazm yaşamasını isteyen erkekler, erken boşalma sorunu karşısında güçsüz düşerek özgüven sorunu yaşayabilirler. Daha uzun süren deneyimlerin kendisi ve eşi üzerindeki etkilerini düşünerek her başarısız ilişkide daha büyük kısır döngüye girebilirler. Oysa geciktirici ürünler, cinsel ilişkileri böyle buhranlardan kurtarmak için biçilmiş bir kaftandır. Düzenli bir geciktirici kullanımı ile yatak odasının tüm havasını değiştirmek ve ivmesini yükseltmek mümkündür. Geciktirici eczane fiyatları, ekonomik ve ulaşılabilir niteliği ile dikkat çeker. Siz de bütçe dostu fiyatlar ile güvenilir bir alışveriş yaparak bambaşka deneyimlerin tadına varabilirsiniz!

Erken Boşalma Tedavisinde Kullanılan Geciktiriciler

Cinsel deneyimlerde bir erkeğin yaşayabileceği en büyük sıkıntılar arasında erken boşalma tarzında sorunlar gelmektedir. Bu tarz sorunların yaşanmaması açısından ve de daha uzun süren hazların paylaşılabilmesi açısından geciktiriciler tercih edilmelidir. Mükemmel deneyimlerin yaşanabilmesi açısından erkeğin cinsellikte aktif olabilmesi gereklidir. Ancak bu şekilde hem erkek hem de bayan daha fazla zevk alabilir. Bayanın orgazma ulaşabilmesi açısından da erkeğin cinsellikte uzun süre aktif olması gereklidir.

Geciktiriciler İle Uzun Süren Deneyimler Yaşayın

Erkeğin yaşadığı erken boşalma tarzında sıkıntıların ortadan kalkabilmesi açısından ve de aynı zamanda daha uzun süren birleşmeler için geciktiriciler tercih edilmelidir. Bu şekilde erkek daha uzun süre aktif olduğu için kendisine güveni artar. Bunun yanı sıra elbette ki bayanın da cinsellikte orgazmı deneyimleyebilmesi açısından erkeğin uzun süre aktif olabilmesi şarttır. Bu şekilde hem erkek hem de bayan daha kaliteli bir cinsellik yaşar ve de bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşanmaz.

Farklı Geciktiriciler İle Gecenizi Uzatın

Cinsellikte erken boşalma sıkıntısı erkeğin güven sorunları yaşamasına neden olur. Bu nedenle de bu tarz bir sorunun yaşanmaması açısından geciktirici hap eczane ürünleri tercih edilmelidir. Bu şekilde hem bayan hem de erkek için uzun süren deneyimler ortaya çıkar. Hem erkek hem de bayan için hazzın en doruk noktalarda yaşanabilmesi açısından ve de aynı zamanda daha uzun süren deneyimlerin oluşabilmesi açısından ürünler tercih edilmelidir. Böylece çiftler daha kaliteli deneyimler yaşayabilirler.

Delay 48000 Geciktirici Sprey e Vitaminli Erkeklerde Erken Boşalma Sorunu Çözümü
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 48000 Delay 48000 Geciktirici Sprey e Vitaminli Erkeklerde Erken Boşalma Sorunu Çözümü

Delay 48000 Geciktirici Sprey e Vitaminli Erkeklerde Erken Boşalma Sorunu Çözümü. Delay 48000 sprey 1 Saate yakın ilişki sürenizi uzatan bu sprey. 100 kullanımlık olması nedeniyle de tercih sebebidir.

250,00
Viagra 150000 Geciktirici Sprey Erken Boşalma Tedavisi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viagra Hap Viagra 150000 Geciktirici Sprey Erken Boşalma Tedavisi

Viagra 150000 geciktirici sprey ürünleri erken boşalma tedavisinde en etkili geciktiriciler olarak sizlere sunulmaktadır.

250,00
KLG Geciktirici Hap 8 Adet + Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyon Hapı 8 Adet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
K.L.G İlaç KLG Geciktirici Hap 8 Adet + Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyon Hapı 8 Adet

KLG Geciktirici Hap 8 Adet + Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyon Hapı 8 Adet, eczane fiyatı ile hemen satın almak için orijinal ürün için eczane sağlık burada.

325,00
Novagra 30 lu Kapsül Cinsel Güç Arttırıcı Hap Bitkisel Gıda Takviyesi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Novagra Forte Novagra 30 lu Kapsül Cinsel Güç Arttırıcı Hap Bitkisel Gıda Takviyesi

Novagra 30 lu Kapsül Cinsel Güç Arttırıcı Hap Bitkisel Gıda Takviyesi

359,00
Super Dooz Dragon 34000 Geciktici Sprey Erken Boşalma Sorunu Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Super Dragon Dooz 44000 Super Dooz Dragon 34000 Geciktici Sprey Erken Boşalma Sorunu Çözüm

Super Dooz Dragon 34000 Geciktici Sprey Erken Boşalma Sorunu Çözüm, Erken boşalmayı önlediği yıllardır bilinmektedir. Super dragon genelde sex film yıldızları tarafından kullanılmaktadır.

250,00
Eros Geciktirici Krem Erken Boşalmaya Doğal Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Eros Geciktirici Krem Erken Boşalmaya Doğal Çözüm

Eros Geciktirici Krem Erken Boşalmaya Doğal Çözüm, Sprey veya hap Kullanmak istemeyen müşterilerimize özel geciktirici krem.

250,00
Viga 50000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Tedavisi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 50000 Viga 50000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Tedavisi

Viga 50000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalma Tedavisi, Viga 50000 Geciktirici Sprey 1 Saate yakın ilişki süresi.

245,00
Super Viga 150000 Delay Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 150000 Super Viga 150000 Delay Cream

Super Viga 150000 Delay Cream

225,00
Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Usa Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

Viga Usa Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

399,00
Viga 50000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 50000 Viga 50000 Geciktirici Krem

Viga 50000 Geciktirici Krem

225,00
Procomil Geciktirici Sprey 45cc
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Procomil Spray Procomil Geciktirici Sprey 45cc

Procomil Geciktirici Sprey 45cc erken boşalma sorunlarında en etkili geciktirici ürünler

250,00
Delay 48000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 48000 Delay 48000 Geciktirici Krem

Delay 48000 Geciktirici Krem

225,00
Big Man Hap Geciktirici Özellikli Ereksiyon Hapı Erken Boşalıyorum Tedavisi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Big Man Hap Big Man Hap Geciktirici Özellikli Ereksiyon Hapı Erken Boşalıyorum Tedavisi

Big Man Hap Geciktirici Özellikli Ereksiyon Hapı Erken Boşalıyorum Tedavisi eczane fiyatı ile hızlıca hemen satın al. En ucuz bigman geciktirici hap eczane sağlık'ta.

299,00
Ferrari Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Ferrari Sildenafil Ferrari Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

Ferrari Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

399,00
Stag 9000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Stag 9000 Stag 9000 Geciktirici Sprey

Stag 9000 Geciktirici Sprey

225,00
Viga 100000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 100000 Viga 100000 Geciktirici Sprey

Viga 100 000 geciktirici sprey ürünleri erken boşalma tedavisinde en etkili geciktiriciler.

250,00
Supra Pe Cinsel Güç Artırıcı Geciktirici Formüllü Ereksiyona Bitkisel Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Supra Pe Supra Pe Cinsel Güç Artırıcı Geciktirici Formüllü Ereksiyona Bitkisel Çözüm

Supra Pe Cinsel Güç Artırıcı Geciktirici Formüllü Ereksiyona Bitkisel Çözüm

299,00
Bitkisel Geciktiricili Ereksiyon Hapı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Boss Bitkisel Geciktiricili Ereksiyon Hapı

Bitkisel Geciktiricili Ereksiyon Hapı

299,00
Stag 9000 Delay Spray Erken Boşalma Problemine Kesin Çözüm Geciktirici Sprey 20 Ml 2 Kutu
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Stag 9000 Stag 9000 Delay Spray Erken Boşalma Problemine Kesin Çözüm Geciktirici Sprey 20 Ml 2 Kutu

Stag 9000 Delay Spray Erken Boşalma Problemine Kesin Çözüm Geciktirici Sprey 20 Ml 2 Kutu

399,00
QL36 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
QL36 QL36 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici

QL36 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici

499,00
Eros Geciktirici Sprey Erken Boşalmayı Önleyen Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Eros Geciktirici Sprey Erken Boşalmayı Önleyen Sprey

Eros Geciktirici Sprey Erken Boşalmayı Önleyen Sprey olarak sunulan ürünler erkeklerin cinsel yaşantılarında daha uzun ilişki imkanı sunuyor. Eczane sağlık fiyatları eros sprey ürünlerinde.

250,00
My Rxtar 650 mg Geciktirici 4 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
My Rxtar My Rxtar 650 mg Geciktirici 4 Kapsül

Geç boşalmak isteyen erkeklere özel olarak üretilen my rxtar 650 mg geciktirici 4 kapsül ortalamada cinsel ilişki süresine 45 dakika ile 1 saat arasında bir gecikme zamanı sağlamaktadır.

299,00
Delay 55000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Delay 55000 Geciktirici Sprey

Delay 55000 Geciktirici Sprey Kullanımı Etkili Spreyler, eczane garantili fiyatlarla hemen satın almak için orijinal ürünü eczane sağlık'tan satın al.

225,00
Delay 25000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalmaya Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 25000 Delay 25000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalmaya Çözüm

Delay 25000 Geciktirici Sprey Erkeklerde Erken Boşalmaya Çözüm Cinsel İlişki Süresini Uzatmak İçin.Tamamen Natureldir. Ortalama 1 Saate yakın ilişki sürenizi uzatan bu 2500 sprey, 100 kullanımlık olması nedeniylede tercih sebebidir.

225,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

225 799

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.